O spoločnosti

Voda je najdôležitejšou zložkou prostredia našej planéty. Je v záujme každého z nás ju chrániť a rozumne využívať. Zmena jej kvality sa okamžite prejavuje na kvalite životného prostredia aj kvalite života ľudí. Preto vrátiť vode život je poslaním firmy HYDROTECH.

História spoločnosti HYDROTECH začala v roku 1978, keď bola na Cypre založená firma HYDROTECH (Water and Environmental Engineering) Ltd.

Vďaka veľkému počtu úspešne realizovaných projektov mohla spoločnosť expandovať do ďalších krajín sveta, v roku 1991 bola na Slovensku založená akciová spoločnosť HYDROTECH, a.s. a v roku 1993 v Českej republike spoločnosť HYDROTECH s.r.o.

V súčasnosti pôsobia firmy HYDROTECH aj v Ruskej federácii, Lotyšsku, Poľsku, Katare.

Počas svojej existencie skupina firiem HYDROTECH realizovala niekoľko sto zákaziek v približne 20 krajinách sveta. Zamestnáva viac ako 100 špecialistov s odbornými vedomosťami a dlhoročnými skúsenosťami v odboroch technológie vody, stavebníctva, strojného a elektrického inžinierstva, automatizácie, ekonómie, ako aj technických pracovníkov najrozmanitejšieho zamerania.

Moderné sofistikované technológie aplikované v našich ČOV zabezpečujú:

  • vysokú účinnosť čistenia (aplikácia BAT);
  • nízke prevádzkové náklady;
  • spoľahlivosť a nízku poruchovosť strojov a zariadení;
  • ekonomické využitie investičných a prevádzkových nákladov.

Členstvo v AČE [PDF; 0,36 MB]


Produkty

Služby


Sídlo společnosti

Novinky

Otvorenie nového sídla spoločnosti HYDROTECH s.r.o.

Neustály rozvoj spoločnosti HYDROTECH s.r.o. v Českej republike nastolil otázku potreby získavania ďalších pracovníkov aj zväčšovania kancelárskych a výrobných priestorov. V roku 2013 sa teda rozhodlo o výstavbe nového sídla v Modřiciach v tesnej blízkosti juhomoravskej metropoly.

Rekonštrukcia ČOV pre pivovar v Moskve

V auguste 2012 Hydrotech, a.s. v spolupráci s "Hydrotech Engineering" OOO, Rusko ukončil prvú etapu rekonštrukcie ČOV pre pivovar JSC "Moskva Brewing Company" v Mytischi, Moskovská oblasť, Rusko. Rekonštrukciou sa pôvodná kapacita existujúcej ČOV zvýšila na 300 m³/hod.

Výročie 20 rokov HYDROTECH, a. s.

Dňa 4. 4. 2011 si HYDROTECH, a. s. pripomenul 20. výročie svojho založenia.

Archív noviniek

Ponúkame kompletné riešenia

Ponúkame kompletné riešenia

Pre viac informácií nás kontaktujte